Live Chat τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ’ Εθνική

0
89

Η δράση σε Super League 2 και Γ’ Εθνική επέστρεψε σχεδόν σε φουλ ρυθμούς, καθώς δεν λείπουν και οι λιγοστές αναβολές. Στη Super League 2 διεξάγεται η 14η αγωνιστική, με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις.

Στη Γ’ Εθνική πραγματοποιείται η 11η αγωνιστική, ενώ στον 7ο όμιλο διεξάγονται δύο εξ αναβολής παιχνίδια.

Οι αγώνες της Super League 2 αρχίζουν στις 14:45 και στη Γ’ Εθνική στις 15:00, με το Onsports να σας ενημερώνει για την εξέλιξή τους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Super League 2 -14η αγωνιστική

Α’ όμιλος

Απόλλων Λάρισας-Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός
Βέροια-Πιερικός
17:00 ΑΕΛ-Νίκη Βόλου ERTSPORT
Ολυμπιακός Β-ΑΟ Καβάλα 2-2
Ηρακλής-Ξάνθη αναβλ.
Απόλλων Πόντου-Αναγέννηση Καρδίτσας αναβλ.
ΑΟ Τρίκαλα-Ολυμπιακός Βόλου αναβλ.
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β

Β’ όμιλος

Ζάκυνθος-Διαγόρας
ΟΦ Ιεράπετρας-Αστέρας Βλαχιώτη
Καλλιθέα-Εργοτέλης
Αιγάλεω-Καραϊσκάκης Άρτας ΕRTSPORT
Λεβαδειακός-Καλαμάτα ΕΡΤ3
Επισκοπή-Κηφισιά
Ηρόδοτος-Παναθηναϊκός Β 0-0
Ρόδος-ΑΕΚ Β αναβλ.
Ρεπό: Χανιά

Γ’ Εθνική

1ος όμιλος
Ορφέας Ξάνθης-Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς-Αγροτικός Αστέρας
Νέστος Χρυσούπολης-Πανδραμαϊκός
Αλεξανδρούπολη FC-Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Άρης Αβάτου
Δόξα Δράμας-Εθνικός Σοχού αναβλ.

2ος όμιλος
Κοζάνη-Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-ΑΕΠ Κοζάνης
ΟΦΑΜ-Αστέρας Καληράχης
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός-ΑΕ Λευκίμμης 1-1 (15/1)

3ος όμιλος
ΠΟ Φήκης-Νέα Αρτάκη
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Υπάτου
ΠΟ Ελασσόνας-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ατρόμητος Παλαμά-Αμβρυσσέας Διστόμου
Θησέας Αγριάς-Δήμητρα Ευξεινούπολης
Αταλάντη-Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.

4ος όμιλος – 14η αγωνιστική
Αίας Γαστούνης-Εθνικός Σκουλικάδου
Τηλυκράτης Λευκάδας-Διαγόρας Βραχνεΐκων
Παναιγιάλειος-Αναγέννηση Άρτας
ΑΟ Διαβολιτσίου-Ναυπακτιακός Αστέρας
Παναχαϊκή-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου αναβλ.
ΠΑΟ Βάρδας-Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.
Ρεπό: Παναγρινιακός

5ος όμιλος
ΑΕ Μυκόνου-Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1
Χαραυγιακός-Ερμής Μελιγούς
Παναρκαδικός-Ηλιούπολη
Σαντορίνη-Φωστήρας αναβλ.
Ερμιονίδα-Άγιος Ιερόθεος αναβλ.
Ρεπό: Άρης Σκάλας

6ος όμιλος
Κερατσίνι-Εθνικός
Καραβάς-Αστέρας Βάρης
Πανελευσινιακός-Προοδευτική
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Πυλίου Κω
Θύελλα Ραφήνας-Αίας Σαλαμίνας
Ρεπό: Αιολικός

7ος όμιλος – 8η αγωνιστική
Πανιώνιος-ΑΕ Νεάπολης
ΠΑΟ Ρουφ-Πόρος

Μπείτε και σχολιάστε στο live chat του Onsports

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ